Nabídka metodických materiálů

Všechny uvedené metodické materiály lze zakoupit na akcích pořádaných RKC, nebo je objednat na e-mailu: [email protected]. Objednané materiály budou zaslány na dobírku, k ceně bude připočteno 100 Kč za poštovné a balné.

Ceny materiálů budou zveřejněny 1.3. 2013

název popis cena/ks cena/sada
Žákovský parlament I.           Jak začít s parlamentem, aby brzy neskončil (obsah)
Žákovský parlament II.           Jak vybrat zástupce tříd a udělat z nich dobrý tým (obsah)